Praca

Podstawową działalnością firmy IWMARK jest obrót krajowy i zagraniczny łożyskami tocznymi oraz techniki około łożyskowej.

Poszukujemy pracowników do działu handlowego w siedzibie firmy, mieszczącej się w Płocku oraz w śląskim oddziale firmy, mieszczącym się w Będzinie na stanowisko:

Specjalista ds. handlowych

Opis stanowiska: Budowanie i utrzymywanie stałych relacji z klientem; dbanie o wysoką sprzedaż; nienormowany czas pracy.

Wymagamy:

  • doświadczenia w handlu (mile widziana znajomość branży)
  • zaangażowanie w pracę
  • znajomość obsługi komputera
  • skoncentrowanie na realizację celu
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do wyjazdów służbowych na terenie kraju

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stabilną i rozwojową pracę
  • wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do nakładu pracy i kompetencji (premiowy system wynagrodzenia)
  • miłą atmosferę

Kontakt:
List motywacyjny oraz CV prosimy kierować na adres: (w treści wpisując nazwę stanowiska)
rekrutacja@iwmark.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach związanych z procesem rekrutacji w firmie IWMARK Marek Jankowski (ul. Kobiałka 15, 09-411 Płock), w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z postanowieniami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku o ochronie danych osobowych.
Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje mi prawo do wycofania niniejszej zgody. Żądanie wycofania zgody oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych oraz nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem”

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Twój koszyk

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0,00zł Razem

Zobacz koszyk

Szukaj

Zawartość schowka

Zobacz schowki